«Волинь моя, краса моя» на руці в американки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
«Волинь моя, краса моя» на руці в американки

Це вам не банальні ієрогліфи!

БУГ

«Волинь моя, краса моя» на руці в американки

Волонтерка Корпусу Миру, яка протягом 2-х останніх років працювала у Володимирі-Волинському, зробила на пам’ять про час в Україні татуювання у вигляді першого рядка з пісні Степана Кривенького

Громадянка США Офелія у Володимирі-Волинському працювала на базі педагогічного коледжу, де провела кілька англомовних таборів, розповідає видання «БУГ». Дівчина разом з Оленою Омелюх та Анастасією Азановою створили у місті англомовний клуб. По закінченню 2-річного перебування у Володимирі-Волинському, вона разом із матір’ю вирушила в подорож Європою, а найближчим часом повернеться до Сполучених Штатів.

Я провела на Волині останні 2 роки, тому і вирішила написати назву пісні на моїй руці.

«Я хотіла татуювання, яке нагадувало про мій час в Україні. Але не просто Україна взагалі, а щось більш особисте. Протягом останніх кількох днів у Володимирі Настя, Олена та Наталія розповідали про відому тут пісню «Волинь моя, краса моя». В той момент вже я знала, що я хочу таке татуювання. Я провела на Волині останні 2 роки, тому і вирішила написати назву пісні на моїй руці, і це завжди буде нагадувати мені про мій час у Володимирі-Волинському», – розповіла Офелія.