Порошенко назвав Медведчука представником Путіна - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Порошенко назвав Медведчука представником Путіна

"Ми всі розуміємо, Медведчук на цих переговорах це представник Путіна. І є єдиним можливим джерелом і каналом для донесення цієї інформації".

rbc.ua

Порошенко назвав Медведчука представником Путіна

Порошенко назвав Медведчука представником президента РФ Путіна в Тристоронній контактній групі

Президент України Петро Порошенко назвав лідера громадського руху "Український вибір - Право народу", члена партії "За життя" Віктора Медведчука представником президента Росії Володимира Путіна в Тристоронній контактній групі в Мінську. Про це заявив він під час прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна.

"Тепер щодо Медведчука. Мені здається, що з травня або квітня не бере участь у засіданні Тристоронньої контактоної групи. Ми всі розуміємо, Медведчук на цих переговорах це представник Путіна. І є єдиним можливим джерелом і каналом для донесення цієї інформації", - зазначив Порошенко.

"Якщо стоїть питання перед президентом Порошенко, що він повинен зустрічатися і готувати будь-які пропозиції для того, щоб повернути наших хлопців додому - я буду це робити". 

Він додав, що "якщо стоїть питання перед президентом Порошенко, що він повинен зустрічатися і готувати будь-які пропозиції для того, щоб повернути наших хлопців додому - я буду це робити".

Нагадаємо, раніше представник України в ТКГ Євген Марчук заявив, що Медведчук вже не бере участь у переговорах Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі в Мінську. Марчук, відповідаючи на питання про роль Медведчука, сказав: "Наскільки я знаю, на переговорах він був представником СБУ та медіатором на рівні між президентами. Зараз від СБУ - вже кілька раундів інша людина".