Вогонь миру прямує до Луцька - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Вогонь миру прямує до Луцька

Нехай світло, яке лине з тієї печери, де народився наш Господь, принесе в Україну мир!

0312.ua

Вогонь миру прямує до Луцька

Учора до Ужгорода прибув Вифлеємський вогонь, який українським пластунам передали словацькі скаути

У неділю, 16 грудня, у Михайлівському Золотоверхому соборі пластуни передали Вифлеємський вогонь миру новообраному ​предстоятелю Православної церкви України митрополиту Епіфанію, інформує Захід.net .

19-го грудня о 17:00 на святковій сцені на Тетральній площі міста Луцька Волинські пластуни передадуть Вифлеємський вогонь миру громаді міста.

«Дякую вам за те, що ви робите таку добру справу: вже протягом 20 років привозите Вифлеємський Вогонь Миру до України напередодні Різдва Христового, — подякував пластунам митрополит Епіфаній. — Ми віримо, що це світло, яке лине з тієї печери, де народився наш Господь, принесе в Україну мир. Бо зараз Україна по-особливому потребує цього справедливого миру».

19-го грудня о 17:00 на святковій сцені на Тетральній площі міста Луцька Волинські пластуни передадуть Вифлеємський вогонь миру громаді міста.

Нагадаємо, «Вифлеємський Вогонь Миру» — мiжнародна щорiчна скаутська акцiя напередоднi Рiздва Христового, котра полягає у поширеннi символiчного вогню, запаленого на мiсцi народження Ісуса Христа.  

Цю передрiздвяну традицiю започаткувала у 1986 роцi австрiйська телерадiокомпанiя ORF з мiста Лiнц. Щороку представники ORF та австрiйськi скаути беруть Вогонь на мiсцi народження Ісуса Христа у Вифлеємi, а далi транспортують його лiтаком до Австрiї. Пiсля урочистостей у Вiденському Кафедральному соборi естафета передається до сусiднiх країн.