Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
Безпілотник ОБСЄ зафіксував 2 гаубиці бойовиків під Луганськом

Ось вони – 152 міліметрові 2A36 «Гіацинт-Б».

Фото «Українська правда».

Безпілотник ОБСЄ зафіксував 2 гаубиці бойовиків під Луганськом

Бойовики не дотримуються Мінських домовленостей

Безпілотник СММ ОБСЄ дальнього радіуса дії 13 грудня зафіксував дві буксирувані гаубиці (2A36 «Гіацинт-Б», 152 мм) поблизу населеного пункту Нове на захід від Луганська. Про це повідомляє українська сторона СЦКК, передає «Українська правда» з посиланням на прес-центр Об’єднаних сил.

«За даними звіту СММ ОБСЄ від 15.12.2018 року, моніторинг відведення озброєння, передбачений Меморандумом, а також Комплексом заходів і Доповненням до нього, засвідчують, що озброєння та військова техніка з боку найманців збройних формувань Російської Федерації розміщуються з порушенням ліній відведення важкого озброєння», – йдеться у повідомленні.

Озброєння та військова техніка з боку найманців збройних формувань Російської Федерації розміщуються з порушенням ліній відведення важкого озброєння.

«Такі дії окупаційної адміністрації і збройних формувань РФ вкотре демонструють стійке небажання дотримуватись Мінських домовленостей, взятих на себе зобов’язань в рамках консультацій ТКГ щодо відведення озброєння та про зацікавленість в подальшому загостренні конфлікту», – підкреслює українська сторона СЦКК.

Раніше поблизу окупованого бойовиками Луганська безпілотник спостережної місії ОБСЄ зафіксував установку з обладнанням для ведення радіоелектронної боротьби.

Telegram Channel