Прихожани кафедрального собору у Вінниці підтримали перехід митрополита Симеона до Православної церкви України (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
Прихожани кафедрального собору у Вінниці підтримали перехід митрополита Симеона до Православної церкви України (відео)

Митрополит Симеон свій вибір зробив.

УНІАН

Прихожани кафедрального собору у Вінниці підтримали перехід митрополита Симеона до Православної церкви України (відео)

Тим часом РПЦ направляє в місто свого архієрея...

У неділю, 16 грудня, під час служби у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у Вінниці митрополит Симеон заявив про свій перехід із РПЦ в Україні до новоствореної єдиної помісної Православної церкви України.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Вінницької єпархії, митрополит Симеон з духовенством звершив пізню Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста.

Після літургії архіпастир звернувся до присутніх і, зокрема, розповів про свою участь в Об'єднавчому соборі, який відбувся напередодні у м. Києві, і на якому була утверджена Православна церква України.

«Після літургії архіпастир звернувся до присутніх і, зокрема, розповів про свою участь в Об'єднавчому соборі, який відбувся напередодні у м. Києві, і на якому була утверджена Православна церква України», - повідомили у прес-службі.

Зокрема, віряни підтримали намір приналежності Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Вінниці до Православної церкви України. 

Водночас, на засіданні Синоду колишньої УПЦ МП Симеона звільнено з посади митрополита та призначено нового, який завтра має приїхати до Вінниці.