Рятувальники надали допомогу породіллі, до якої через замети, не могла доїхати «швидка» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.30
Рятувальники надали допомогу породіллі, до якої через замети, не могла доїхати «швидка»

Породіллю до медиків доставила пожежна машина

Управління ДСНС України у Волинській області

Рятувальники надали допомогу породіллі, до якої через замети, не могла доїхати «швидка»

17 грудня о 13:04рятувальники ДПРЧ-9 м.Горохова Управління ДСНС у Волинській області виїхали на допомогу автомобілю швидкої допомоги, котра мчала до породіллі у селі Мирне Горохівського району, але через снігові замети не могла продовжувати рух

Рятувальники взяли в пожежний автомобіль підвищеної прохідності фельдшера і доставили його до місця виклику. Оглянувши породіллю, лікар визначив, що жінку потрібно доправити до медичного закладу. Іншого транспортного засобу, окрім пожежного автомобіля, ніколи було шукати, отож рятувальники допомогли вагітній жінці розміститись в кабіні автомобіля служби «101» і благополучно доправили її до карети швидкої допомоги, яка чекала їх за 25 км від села.  «Швидка» благополучно доправила породіллю до районної лікарні.

Іншого транспортного засобу, окрім пожежного автомобіля, ніколи було шукати, отож рятувальники допомогли вагітній жінці розміститись в кабіні автомобіля служби «101» і благополучно доправили її до карети швидкої допомоги, яка чекала їх за 25 км від села.  

Загалом станом на 16:00 17 грудня підрозділи служби «101» Волинської області здійснили 9 виїздів для проведення аварійно-рятувальних робіт, пов’язаних із наданням допомоги водіям транспортних засобів, котрі опинились у снігових заметах або не впорались з керуванням на слизьких ділянках доріг. Зокрема: вивільнили з заметів 2-ї «швидких», 2 рейсових автобуси, 4 вантажівки. До аварійно-рятувальних робіт залучались 28 чоловік особового складу, 10 одиниць техніки.

Породіллю до медиків доставила пожежна машина
Породіллю до медиків доставила пожежна машина