Шестеро юних волинян відзначать День Святого Миколая з Президентом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 33.31
Шестеро юних волинян відзначать День Святого Миколая з Президентом

«Пишаюся молодою елітою Волині!» – написав керівник області.

Олександр Савченко/Facebook

Шестеро юних волинян відзначать День Святого Миколая з Президентом

Талановиті діти з усієї України 19 грудня 2018 року гостюють на урочистому прийомі подружжя Порошенків

На святі побувають школярі віком від 12 до 18 років, які мали вагомі досягнення у сфері освіти, науки, культури, техніки, інформаційних технологій.

У рамках заходу заплановано обмін досвідом між дітьми, презентації робіт та досягнень учасників та знайомство з потенційними спонсорами та меценатами.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко.

За його словами, у рамках заходу заплановано обмін досвідом між дітьми, презентації робіт та досягнень учасників та знайомство з потенційними спонсорами та меценатами.

Серед запрошених – шестеро наших земляків:

— Олександр Левак, учень 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради». Олександр – поціновувач екології. На його рахунку чимало перемог у змаганнях. Зокрема, І місце у секції економічної теорії та історії економічної думки ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, ІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки, ІІІ місце на Всеукраїнськомуі турнір юних економістів.

— Віктор Павліха, учень 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради». Серед перемог - І місце у секції економічної теорії та історії економічної думки ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт, ІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки, ІІІ місце на Всеукраїнськомуі турнір юних економістів.

— Юлія Давидюк – учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Любче Рожищенського району, Копачівської ОТГ. Юлія – вихованець гуртка орнітологів Волинського обласного еколого-натуралістичного центру. На її рахунку ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі юних зоологів та тваринників та І місце у Всеукраїнській природоохоронній акції «Птах року».

— Едуард Ходзінський – учень 10 класу Підгайцівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Луцького району. Він призер обласних відкритих змагань з автомодельного спорту серед учнівської молоді (трасові, кімнатні кордові моделі), відкритих особисто-командних змагань з автомодельного спорту (трасові моделі) на Кубок Галичини та Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (юніори) з автомодельного спорту (трасові моделі).

— Андрій Грищук – учень п’ятого класу комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа I-III ступенів № 16» Луцької міської ради. Хлопець – призер обласних відкритих змагань з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кімнатні кордові моделі), Чемпіонату України з автомодельного спорту (юнаки) (кордові моделі, у приміщенні), Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (юнаки) з автомодельного спорту (кордові моделі, молодші школярі) (ІV ранг)

— Ярослав Карпук – учень 8-А класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» смт Стара Вижівка. Ярослав здобув І місце в обласному фестивалі «Золоте зернятко», Гран-Прі обласного фестивалю «Срібні дзвіночки», І місце на Міжнародному дитячому конкурсі.
«Перлина Fest»; ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі «Яскраві діти
України», Гран-Прі відкритого фестивалю пісні і танцю національних меншин «Україна – мій дім» та І місце на Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості «Пісня над Бугом».