Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
Волиняни зможуть робити перепланування квартир без дозволів

Тепер чиновникам не треба буде платити в кишеню за дозвіл…

Графіка Мінрегіонбуд.

Волиняни зможуть робити перепланування квартир без дозволів

Звичайно, якщо немає втручання в несучі конструкції

Кабінет міністрів розширив перелік будівельних робіт, які не потребують документів для їх виконання. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе, повідомляє «Економічна правда» з посиланням на прес-службу Мінрегіонбуду.

«Минулого року Мінрегіон розробив перелік нескладних будівельних робіт, які можуть виконуватися без отримання дозволу на проведення робіт і не вимагають введення в експлуатацію. Це значно спростило можливість облаштовувати, наприклад, пандуси та інші засоби доступності або замінювати блоки балконів, вікон, дверей», – заявив Парцхаладзе.

«У цьому році ми ініціювали розширення цього переліку. Зокрема, якщо раніше для перепланування квартири обов’язково потрібно було отримувати дозвіл ДАБІ, то тепер такі роботи, якщо немає втручання в несучі конструкції, не вимагають цих документів», – повідомив заступник міністра.

Ці зміни стосуються перепланування не тільки в приватних будинках, але і в квартирах багатоквартирних будинків.

Так, згідно з постановою, до переліку увійшли роботи з переобладнання і перепланування житлового будинку і житлового приміщення, а також нежитлової будівлі або споруди і приміщень в них (виконання яких не передбачає втручання в огороджувальні та несучі конструкції та інженерні системи загального користування), що відносяться до об’єктів за класами наслідків СС1 (незначні наслідки), СС2 (середні) і СС3 (значні).

Тепер чиновникам не треба буде платити в кишеню за дозвіл…
Тепер чиновникам не треба буде платити в кишеню за дозвіл…

 Таким чином, ці зміни стосуються перепланування не тільки в приватних будинках, але і в квартирах багатоквартирних будинків.

Крім того, наприклад, можна робити перепланування або переобладнання (без втручання в огороджувальні та несучі конструкції) торгових залів ТРЦ, офісних приміщень бізнес-центрів та інших об’єктів, які за класом наслідків відносяться до СС2 і СС3.

Telegram Channel