Курси НБУ $ 29.25 € 31.34
Волинян запрошують долучатися до флешмобу з облаштування їдалень для дзьобатих

Торік вдалося - вийде й цьогоріч?

КНПП "Цуманська пуща"

Волинян запрошують долучатися до флешмобу з облаштування їдалень для дзьобатих

Можна і добру справу зробити, і задоволення одержати...

В рамках всеукраїнської акції «Годівничка. Допоможемо перезимувати птахам» КНПП "Цуманська пуща" запрошує приєднатись до флешмобу.

Для участі необхідно сфотографуватись поруч з власноруч виготовленою годівничкою для птахів, або сфотографувати процес виготовлення вашої годівнички і надіслати на адресу [email protected]

Для участі необхідно сфотографуватись поруч з власноруч виготовленою годівничкою для птахів, або сфотографувати процес виготовлення вашої годівнички.

Всі світлини в міру надходження будуть опубліковані в фотоальбомі «Флешмоб. Годівничка» на сторінці парку в Фейсбук.

В описі до фото (за бажанням) вказуйте наступну інформацію: ім’я, прізвище, населений пункт, вік, чим ви підгодовуєте птахів, які види птахів вже відвідували вашу годівничку.

Метою флешмобу є залучення якомога більшої кількості людей, щоб допомогти зимуючим птахам вижити у скрутні зимові місяці, розвиток гуманного ставлення до птахів, мотивація їх охорони, бережливого ставлення до природи.

Флешмоб триватиме до 1 березня 2019 року на волонтерській основі (призи не передбачаються).

Годівнички можуть бути виготовлені з будь-яких матеріалів, в тому числі і з вторсировини (пластикові пляшки, тетрапак-пакети в під соку та молока та ін.).

На фото, яким проілюстровано матеріал, зазнімковані минулорічні учасники акції.

Telegram Channel