Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
Власники дорогої нерухомості на Волині заплатили більше 65 мільйонів гривень податків

Надходження податку на неружомість в області зросли більше, ніж на 50 відсотків.

Pixabay

Власники дорогої нерухомості на Волині заплатили більше 65 мільйонів гривень податків

Місцеві бюджети області отримали на 58,9 відсотка більше коштів від оподаткування квартир і будинків

За підсумками одинадцяти місяців 2018 року на Волині до місцевих бюджетів сплачено 65,4 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Запровадження так званих майнових податків, до яких належить податок на нерухоме майно, покликане забезпечити додатковими коштами місцеві громади.

«Запровадження так званих майнових податків, до яких належить податок на нерухоме майно, покликане забезпечити додатковими коштами місцеві громади. І хоч поки об’єктивно оподаткування нерухомості не має визначальної частки в надходженнях, за умови належного обліку та якісного адміністрування кожна громада може щороку залучити вагомі бюджетні надходження від  майнових податків, відтак – отримувати кошти для вирішення соціально-економічних питань розвитку», - вважає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів запевнила, що зі свого боку фахівці ГУ ДФС у Волинській області максимально якісно опрацьовують інформацію щодо наявних та  потенційних платників податку на нерухоме майно, своєчасно формують та надсилають податкові повідомлення-рішення про визначену до сплати суму податку.

Оскільки платниками майнових податків є як фізичні, так і юридичні особи, то важливо, щоб органи місцевої влади створювали сприятливі та рівні умови для діяльності соціально відповідального бізнесу, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

 «В підсумку, комфортні умови для здійснення бізнес-діяльності  на території громади завжди означають додаткові надходження до бюджету, фінансову стабільність, прогнозованість і розвиток», - підкреслила Світлана Савчук.       

Джерело: Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.
Telegram Channel