Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
При Волинській обласній раді створять комісію з визнання бійців-добровольців АТО/ООС

Зроблено велику справу!

facebook.com/Олексій Кушнєр

При Волинській обласній раді створять комісію з визнання бійців-добровольців АТО/ООС

Волинська обласна рада, учора на сесії, визнала осіб, які брали участь у захисті територіальної цілісності й державного суверенітету в російсько-українській війні, бійцями-добровольцями

Депутати також підтримати рішення щодо створення при Волинській обласній раді комісії з визнання бійців-добровольців АТО/ООС. Порядок їх визнання передбачить відповідне Положення. Обласній державній адміністрації доручили внести на розгляд обласної ради проекти рішень про внесення змін до регіональних програм у частині поширення заходів соціального захисту учасників бойових дій на бійців-добровольців.

Вчора обласна рада прийняла дуже важливий проект рішення про надання статусу учасника бойових дій добровольцям на місцевому рівні.

Окрім того, обласна рада звернулася до депутатів міських (міст обласного значення), районних рад та рад ОТГз пропозицією прийняття на їхніх сесіях аналогічних рішень. У соціальних мережах скхвально зустріли рішення ради. «Вчора обласна рада прийняла дуже важливий проект рішення про надання статусу учасника бойових дій добровольцям на місцевому рівні. Такий проект уже давно існує в Луцьку, тепер маємо поширювати хороші і правильні рішення на область. Без заперечень, таке рішення уже давно назрівало на рівні Волинської області, і нарешті ми маємо його! Дякую депутатам, дякую тим, хто долучився до його творення та підтримки! Ви зробили дуже велику справу!», - написав на своїй сторінці у «Фейсбуці» атовець Олексій Кушнєр.

Telegram Channel