Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
Юстиція Волині отримає на реалізацію Програми правової освіти та правової допомоги 1 мільйон 540 тисяч гривень

Програма визначає основні напрями правоосвітньої діяльності та першочергові заходи щодо їх реалізації

Фото: Олександра ДУРМАНЕНКА.

Юстиція Волині отримає на реалізацію Програми правової освіти та правової допомоги 1 мільйон 540 тисяч гривень

На сесії обласної ради затвердили Програму правової освіти та надання правової допомоги населенню Волині на 2019-2023 роки

За її реалізацію проголосувало більшість депутатів. Такий результат було досягнуто завдяки конструктивній співпраці управління юстиції з керівниками ОДА, обласної ради та депутатським корпусом.

– Правова культура населення є соціальною гарантією дії принципу верховенства права в демократичній державі. На реалізацією Програми, за якою здійснюватиметься комплекс системних заходів у сфері правової освіти та правової допомоги усім верствам населення від дітей до дорослих, юстиції Волині рішенням обласної ради затверджено кошторис у розмірі 1 мільйон 540 тисяч гривень.

«За ці кошти ми плануємо створити необхідні умови для того, щоб широкі верстви населення здобули правові знання та навички їх застосування».

За ці кошти ми плануємо створити необхідні умови для того, щоб широкі верстви населення здобули правові знання та навички їх застосування. Хочемо також забезпечити доступ громадян до джерел правової інформації та безоплатної правової допомоги, сформувати у них повагу до права, –  підкреслив очільник юстиції Волині Антон Кустик.

Програма визначає основні напрями правоосвітньої діяльності та першочергові заходи щодо їх реалізації, які виконуватимуться установами, серед них —  консультації для жителів сіл; створення соціальної реклами, аудіо- та відеоматеріалів на правову тематику; інформування у засобах масової інформації. Юстиція також матиме можливість видавати друковане видання юридично-просвітницького спрямування «Правовий вісник Волині».

Telegram Channel