Сказитися можна: під час побачення з неповнолітньою в тернопільському готелі київського американця віддухопелив та пограбував нігерієць - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Сказитися можна: під час побачення з неповнолітньою в тернопільському готелі київського американця віддухопелив та пограбував нігерієць

Оце так!

narodna-pravda.ua

Сказитися можна: під час побачення з неповнолітньою в тернопільському готелі київського американця віддухопелив та пограбував нігерієць

Тепер у цій ситуації розбирається поліція

У Тернополі громадянина США, який прийшов на побачення з неповнолітньою дівчиною, пограбував її наречений з Нігерії.

Як повідомили УНІАН в секторі комунікацій головного управління Національної поліції України в Тернопільській області, із заявою до правоохоронців звернувся громадянин США, який працює в столиці.

Він розповів, що через інтернет познайомився з дівчиною, під час переписки вона поскаржилася на складне матеріальне становище і попросила допомогти фінансово. Американець погодився і приїхав до дівчини в Тернопіль, де зустрівся з нею в номері одного з готелів, який для нього винайняла нова знайома.

Щодо уродженця Нігерії 1996 року народження відкрито два кримінальні провадження: за крадіжку та грабіж.

Під час спілкування до них увірвався нігерієць та почав бити гостя. Як виявили правоохоронці, він є нареченим дівчини і також мешкав в даному готелі. Дівчина, як з'ясувалося, неповнолітня.

Аби припинити побої, американець запропонував гроші. За залагодження конфлікту спочатку заплатив 7 тис. грн, однак нігерієць наполіг, що цього замало і відібрав у потерпілого мобільний, за який вимагав викуп у 10 тис. грн. 

Відтак американець за допомогою звернувся до правоохоронців. Щодо уродженця Нігерії 1996 року народження відкрито два кримінальні провадження: за крадіжку та грабіж.