На Ратнівщині провели перше засідання Ради регіонального розвитку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
На Ратнівщині провели перше засідання Ради регіонального розвитку

Обговорили основні соціально-економічні досягнення району за 2015-2018 роки

Ратнівська РДА

На Ратнівщині провели перше засідання Ради регіонального розвитку

Засідання Ради регіонального розвитку Ратнівського району відбулося під керівництвом голови районної державної адміністрації Андрія Харламповича сьогодні, 22 грудня 2018 року в приміщенні головної адмінбудівлі району

Серед учасників засідання — голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, народний депутат України Степан Івахів, депутати обласної ради Володимир Бондар, Михайло Бегаль, Валентин Чернецький, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, інститутів громадянського суспільства, бізнесових кіл.

Учасники заходу обговорили основні соціально-економічні досягнення району за період 2015-2018 років та формували перспективний план розвитку Ратнівщини на 2019-2021 роки.

Розпочав засідання керівник найвищої виконавчої гілки влади в області Олександр Савченко.

- Районні ради регіонального розвитку ми проводимо за дорученням Президента України Петра Порошенка. Ми не можемо жити від виборів до виборів. Ми повинні працювати на перспективу. Ми провели Раду регіонального розвитку області, де були присутні потужні бізнесмени різних галузей, голови сільських рад, районів, ОТГ. Підводячи підсумки досягнень області за чотири роки, ми змогли побачити, що це потужний поступ вперед. Наступні роки мають бути ще більш плідними. І для цього ми повинні запланувати роботу на три роки. Ваше завдання - зібрати пропозиції активних громадян краю та сформувати перспективний план, - зауважив Олександр Ілліч.

Народний депутат України Степан Івахів, своєю чергою, закликав усіх присутніх до ділової та предметної роботи:

Ми з вами спілкуємося часто, знаємо що в кого болить. Ми всі свої, тому давайте працювати. Роботу потрібно робити з вірою в майбутнє. Коли я вперше приїхав на округ, то зіштовхнувся з проблемою абсолютної розбалансованості між усіма представниками та рівнями влади. Зараз робота результативна. Ми усі доклали до цього максимум зусиль. А якщо ми навчимося планувати - тоді буде набато простіше працювати. Бажаю гарної роботи, ділових та конкретних розмов! - промовив Степан Івахів.

Так, після настановчих виступів розпочали безпосередньо роботу. Голова районної державної адміністрації Андрій Харлампович прозвітував про успіхи району за останніх чотири роки та окреслив перспективи реформи децентралізації в районі.

- Виконуючи завдання Президента України Петра Порошенка та Уряду в районі впроваджується реформа децентралізації. В нас вже є чотири ОТГ і ми не плануємо зупинятися. Активно залучаємо кошти державного бюджету на розвиток району. За останніх чотири роки ми залучили близько 90 мільйонів гривень. За цей час ми добудували спорткомплекс Заболотівської спецшколи, зробили капітальний ремонт покрівлі НВК села Язавні, капітальний ремонт даху школи села Гута. В районі реалізовуються ряд проектів, які спрямовані на енергозбереження закладів соціальної інфраструктури, спільно з ДФРР закуплено два шкільних автобуси. А головна окраса — завершення будівництва дитсадка “Капітошка”. І таких прикладів успішного втілення проектів дуже багато, - зауважив Андрій Адамович.

Джерело: Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.