У Ковелі українці і поляки разом колядували - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
У Ковелі українці і поляки разом колядували

Учні польської школи у Ковелі представили вертеп

Леонід КРАВЧУК

У Ковелі українці і поляки разом колядували

Крок за кроком наближаються найпрекрасніші сімейні свята, на які ми так чекаємо. Із цієї нагоди Товариство польської культури в Ковелі організувало зустріч для польської спільноти, гостей із Ковельської міської ради та представників Товариства шанувальників Волині й Полісся з Холма

Про захід розповів учитель польської мови, скерований до Ковеля організацією ORPEG Вєслав Пісарський на сайті «Волинський монітор». Найменші учні, молодь і дорослі представили присутнім традиційну історію народження Ісуса Христа у Віфлеємі, заспівали колядки та розповіли про різдвяні традиції.

Найменші учні, молодь і дорослі представили присутнім традиційну історію народження Ісуса Христа у Віфлеємі, заспівали колядки та розповіли про різдвяні традиції.

Настрій передався і глядачам, які зібралися в Ковельському міському культурно-просвітницькому центрі й разом з учнями співали колядки. На завершення учасники заходу поділилися оплатком, привітали один одного й розказали про свої плани на різдвяно-новорічні свята та прийдешній рік.