Безглуздого грабіжника-росіянина впіймали через 20 хвилин - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
Безглуздого грабіжника-росіянина впіймали через 20 хвилин

Росіяни скажуть, що це провокація?

Michael Haferkamp, Creative Commons.

Безглуздого грабіжника-росіянина впіймали через 20 хвилин

Він забув подумати про «шляхи відходу» з маленького острова

На острові Шпіцберген (Норвегія) в містечку Лонгйір за пограбування банку був затриманий 29-річний громадянин Росії, розповідає портал Mind.ua.

За даними місцевої влади, чоловік, який приїхав на острів як турист, вранці 21 грудня прийшов в Sparebank 1 і, погрожуючи співробітникам зброєю, забрав 70 000 норвезьких крон. Незабаром поліція затримала грабіжника і повернула всю викрадену суму в банк.

Затриманого відправили на материк, до міста Тромсьо. Він заарештований на два тижні. Крім пограбування чоловік також звинувачується в порушенні закону про зброю. Для пограбування він використовував гвинтівку Маузера, яку взяв напрокат у тому ж місті.

 Пограбування сталося вперше в історії острова.

Sparebank 1 – єдиний банк на Шпіцбергені, відзначають норвезькі ЗМІ. Пограбування сталося вперше в історії острова. Місцеве видання IcePeople зазначає, що в Лонгйірі, де проживає лише 2000  людей, кілька тижнів тому встановилася полярна ніч (що могло б допомогти злочинцеві втекти), але покинути місто в цю пору року можна тільки на літаку.

Норвежці в соцмережах здивувалися вибору грабіжника. За їх словами, у місті лише 8 кілометрів доріг, єдиний спосіб втекти з острова – аеропорт Свальбард, а навколо лише вічна мерзлота і крижані води Північного Льодовитого океану.

У соцмережах жартують, називаючи це «найбільш безрозсудним пограбуванням банку в норвезькій історії». Генеральне консульство Росії на Шпіцбергені з'ясовує обставини затримання росіянина.