Німеччина може стати новою країною, куди їхатимуть українці - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Німеччина може стати новою країною, куди їхатимуть українці

Президент польської Асоціації підприємців і працедавців Якуб Бінковський

УНН

Німеччина може стати новою країною, куди їхатимуть українці

Від 500 тисяч до 1 мільйона українців можуть залишити польський ринок праці та переїхати на заробітки в Німеччину внаслідок ухвалення там нового закону про імміграцію

Про це розповіли в польській Асоціації підприємців і працедавців, повідомляє УНН з посиланням на видання Die Welt. 

"За нашим помірним сценарієм, який ми вважаємо реалістичним, 500 тисяч українців залишать польський ринок праці. За нашим негативним сценарієм, це число буде вдвічі більше", - розповів президент Асоціації Якуб Бінковський.

500 тисяч українців залишать польський ринок праці.

За його словами, Польща серйозно постраждає через відтік робочої сили, і Асоціація, яка представляє понад 50 тисяч підприємств, вкрай стурбована можливими наслідками від німецького закону про імміграцію.

Раніше повідомлялося, що Німеччина може відкрити свої кордони для українських трудових мігрантів уже наступного року. Таким чином Німеччина може стати новою країною, куди будуть масово їхати українці, зважаючи на більшу кількість вакансій та вищий рівень зарплат. 

Нагадаємо, у Польщі занепокоєні можливим відтоком українських заробітчан до Німеччини. Водночас у Польщі зменшується кількість вакансій для українців.