Що робити з «євробляхою», якщо її неможливо легалізувати? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Що робити з «євробляхою», якщо її неможливо легалізувати?

Грошей на розмитнення може бракнути.

фото: Анатолiя БОЙКА.

Що робити з «євробляхою», якщо її неможливо легалізувати?

В Україні вже вступили в силу нові правила розмитнення автомобілів на єврономерах. Але що робити власникам «євроблях», у яких немає грошей на розмитнення? Позбутися від таких машин можна кількома способами

Звичайно, найкраще продати нерозмитнену «евробляху», але попит на них серед українців впав, і тепер це зробити складніше. Тому можна спробувати виїхати в Польщу, і там знайти нового власника для своєї машини. Правда, останнім часом це стало зробити теж складніше, так як поляки знають про ситуацію з «євробляхами» в Україні. Часто поляки скуповують в українців «євробляхи» практично за безцінь. Українці змушені погоджуватися на такий нічим неприкритий «грабіж», в іншому випадку вони можуть взагалі залишитися ні з чим.

Найкраще продати нерозмитнену «евробляху», але попит на них серед українців впав.

Експерти вважають, що здача на запчастини – це не найгірший спосіб позбутися від автомобіля з європейської реєстрацією, якщо немає грошей на його розмитнення і не хочеться платити штрафи (а вони досить великі).

Експерти вважають, що здача на запчастини – це не найгірший спосіб позбутися від автомобіля з європейської реєстрацією.

В цьому випадку, звичайно, власник «євробляхи» не зможе відбити всю суму, яку він за неї заплатив, але він все-таки отримає деякі гроші. У цьому випадку він може вважати, що відбувся «легким переляком».

Скоро українська поліція буде автоматично отримувати дані про час перебування в Україні «евроблях», і їх власники будуть отримувати штрафи вже через три дні після того, як закінчиться термін перебування.

Джерело: diamantova-ledi