Чотири дні чи п’ять? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.53
Чотири дні чи п’ять?

За даними досліджень, українці працюють на 630 годин більше, ніж у Німеччині.

UkrMedia.

Чотири дні чи п’ять?

У світі набирає сили рух за скорочення кількості робочих днів

Компанії по всьому світу, які скоротили робочий тиждень до 4-х днів, виявили, що це призвело до підвищення продуктивності, мотивації персоналу і зниження вигоряння, інформує UkrMedia.

У Новій Зеландії трастова компанія Perpetual Guardian повідомила про зниження стресу і підвищення залученості персоналу після переходу на 32-годинний тиждень. Навіть в Японії уряд заохочує компанії скорочувати робочий час. А це - найбільш трудоголічна країна в світі!

Британський конгрес профспілок наполягає на тому, щоб вся країна перейшла на 4-денний тиждень.

 Недавнє опитування 3000 співробітників у восьми країнах показало, що майже половина респондентів вважають, що можуть легко виконати свою роботу за 5 годин без перерв.

Більш короткий тиждень - це можливість для працівників ділитися досвідом, дізнаватися щось нове. Це також можливість відпочити, позбутися стресу і з новими силами приступити до роботи.

Недавнє опитування 3000 співробітників у восьми країнах показало, що майже половина респондентів вважають, що можуть легко виконати свою роботу за 5 годин без перерв. Результати ще одного дослідження підтвердили, що якщо людина працює забагато, у неї не тільки знижується якість праці, але й можуть розвиватися серйозні хвороби і шкідливі звички.

Українцям поки навіть мріяти про це не доводиться, ну а з нашим менталітетом можна бути впевненим у тому, що більшість буде проти.