Плюнув? Заплати штраф! - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Плюнув? Заплати штраф!

Іншим способом виховувати не вдається.

Фото: berlek-nkp.

Плюнув? Заплати штраф!

У Киргизстані з початку наступного року почне діяти законодавчий акт, згідно з яким за плювки на вулиці передбачені штрафи

У серпні 2018 року в Киргизстані ухвалили новий Кодекс про правопорушення, який стане чинним з січня 2019 року, повідомляє з посиланням на «Громадське», портал iPress.ua.

Згідно з новою редакцією його статті 71, за плювки на вулицях, так само як за викид і спалювання побутового сміття в недозволених місцях, порушникам загрожує штраф третьої категорії. Зараз розмір цього штрафу становить 5,5 тисячі сомів ($78,8).

 Привчити киргизів не плювати на вулицях з 2016 року намагається автор проекту Куштар Мамиталієв.

Привчити киргизів не плювати на вулицях з 2016 року намагається автор проекту Куштар Мамиталієв. Два роки тому активіст роздрукував наклейки, які закликають не плювати і не смітити на вулицях, і розклеїв їх по столиці.

Пізніше на підтримку активістів з президентського фонду соціального захисту було виділено 50 тисяч сомів, а до акції долучилося Міністерство культури.

З 2019 року мешканцям Киргизстану також заборонять викидати і спалювати виробниче сміття, а також листя дерев: за це їм загрожує штраф четвертої категорії в розмірі 7,5 тисячі сомів ($107,4).