Сьогодні закінчується дія воєнного стану - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
Сьогодні закінчується дія воєнного стану

Місяць пройшов відносно спокійно.

Фото: УНІАН.

Сьогодні закінчується дія воєнного стану

Режим воєнного стану діяв в областях, розташованих уздовж російського кордону, придністровської ділянки молдовського кордону та на узбережжі Чорного та Азовського морів

Сьогодні в Україні завершується дія воєнного стану, який було введено на 30 діб 26 листопада з 14.00, повідомляє УНІАН.

Відповідно до Статті 7 закону «Про правовий режим воєнного стану», воєнний стан на всій території України або в окремих її місцевостях припиняється після закінчення строку, на який його було введено.

 «Режим воєнного стану завершується автоматично за умови усунення загрози нападу або загрози національної стратегії незалежності України, її територіальної цілісності».

«Режим воєнного стану завершується автоматично за умови усунення загрози нападу або загрози національної стратегії незалежності України, її територіальної цілісності. Президент України може прийняти указ про скасування воєнного стану на всій території України або в окремих її місцевостях, про що повинно бути негайно оголошено через засоби масової інформації», - йдеться у законі.

Режим воєнного стану діяв в областях, розташованих уздовж російського кордону, придністровської ділянки молдовського кордону та на узбережжі Чорного та Азовського морів: Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Луганській, Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській та Вінницькій.