Курси НБУ $ 44.08 € 51.58
Невдовзі одружитися лучанам можна буде в ЦНАПі

У ЦНАПі, а не в РАЦСі можна буде зареєструвати шлюб, народження та інші документи.

ЦНАП

Невдовзі одружитися лучанам можна буде в ЦНАПі

Підписано узгоджене рішення про співпрацю між департаментом “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Луцької міської ради з Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області щодо організації надання адміністративних послуг з державної реєстрації актів цивільного стану

Невдовзі через ЦНАП можна буде подати документи з державної реєстрації актів цивільного стану, а саме на видачу свідоцтва про народження; державну реєстрацію шлюбу; державну реєстрацію розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яке не має дітей; державну реєстрацію зміни імені; внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання; державну реєстрації смерті, повідомляє ЦНАП.

У ЦНАПі можна будеоформити свідоцтво про народження; реєстрацію шлюбу; розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яке не має дітей; зміну імені; внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання; державну реєстрації смерті.

Повноваження у прийнятті рішення у проведенні державної реєстрації актів цивільного стану залишаються за Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області, однак прийом документів на зазначені послуги будуть надаватися через адміністраторів ЦНАП.

На даний час доопрацьовується програмне забезпечення на право ведення адміністраторами Державного реєстру актів цивільного стану.

Послуги з державної реєстрації актів цивільного стану доповнять комплексне надання адміністративних послуг за моделлю “Життєва ситуація”, які вже надаються через ЦНАП у місті Луцьку.

Про старт пілотного проекту буде повідомлено додатково.

Telegram Channel