Правоохоронці викривають тіньовий ринок - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Правоохоронці викривають тіньовий ринок

Боротьба - продовжується (ілюстративне фото).

Kurs.if.

Правоохоронці викривають тіньовий ринок

На Рівненщині припинено діяльність 38 нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів

Зокрема, за процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури працівники відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області та управління захисту економіки департаменту захисту економіки Національної поліції України у листопаді–грудні цього року провели низку санкціонованих оглядів, за результатами яких викрито та припинено у місті Рівне і Рівненському районі діяльність 25 нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів, що діяли без відповідних дозволів. Вилучено 16 металевих споруд кіосків, автозаправне обладнання, 4 металеві цистерни з пальним, пластикові бочки, вантажний автомобіль з напівпричепом, припинено продаж пального.

 Вилучено 16 металевих споруд кіосків, автозаправне обладнання, 4 металеві цистерни з пальним, пластикові бочки, вантажний автомобіль з напівпричепом, припинено продаж пального.

Зазначені слідчі дії, що проведені із залученням спеціалістів головних управлінь Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Рівненській області, Держгеокадастру та управління Держпраці, здійснено у рамках кримінального провадження, яке розслідується за ч.3 ст.197-1 Кримінального кодексу України (самовільне будівництво будівель або споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці).

Крім того ще 13 нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів виявлено та припинено їх діяльність за цей же період в інших районах області.

Протидія правоохоронних органів Рівненщини тіньовому ринку нафто — і газопродуктів триває.

Валентин СТАВСЬКИЙ.