Дівчинка запустила повітряну кулю з бажаннями на Різдво і сталося диво - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Дівчинка запустила повітряну кулю з бажаннями на Різдво і сталося диво

Маленька мексиканка Даямі надіслала листа Санті.

news.google.com

Дівчинка запустила повітряну кулю з бажаннями на Різдво і сталося диво

 Її знайшов житель США і виконав майже всі бажання

Восьмирічна мексиканка Даямі запустила в небо повітряну кулю зі списком бажаних подарунків від Санта-Клауса. Кулька пролетіла за стіну мексиканскього кордону на територію Сполучених Штатів, де її знайшов житель штату Арізона Ренді Хейсс. І подарував їй майже всі подарунки зі списку, передає Громадське.

Єдиний син подружжя помер дев'ять років тому, родина не втрачала можливості «поділитися Різдвом» з іншими дітьми.

60-річний Ренді Хейсс прогулювався з собакою містом Патагонія, що за 20 миль від кордону з Мексикою, та знайшов спущену червону кульку зі списком бажаних подарунків на Різдво.

На записці було ім'я «Даямі» та 10 варіантів подарунків, написаних іспанською. Очолюлювали список ляльки з тваринами від Enchantimals та будинок для них, також у переліку були матеріали для малювання. Хейс припустив, що кулька прилетіла з боку мексиканського кордону — міста Ногалес.

Він зв'язався з популярною радіостанцією Ногалесу XENY та повідомив про знахідку. Репортер почав розповідати цю історію в ефірі й уже за годину родина дівчинки зв'язалася зі станцією. Репортер запропонував Хейссу зустрітися з Даямі на радіостанції.

Хейсс з дружиною купили більшість подарунків зі списку Даямі, хоча будиночок для ляльок та тварин Enchantimals не вдалося придбати — його розкупили. А ще вони купили подарунок для 4-річної сестри Даямі.

Коли подружжя зустрілося з двома дівчатками, то повідомило їм, що вони були «помічниками Санти» і передають їм подарунки.

Єдиний син подружжя помер дев'ять років тому, родина не втрачала можливості «поділитися Різдвом» з іншими дітьми.

Хайсс зазначив, що стіна на кордоні, як і будь-що інше, не завадить вірі дитини та її різдвяним бажанням.

Після того, як історію опублікували в газеті Washington Post, юрист з Лон-Анджелеса надіслав Даямі ляльковий будиночок від Enchantimals, щоб вона отримала ще й цей подарунок.