Про загублений смартфон та професійну порядність на залізниці - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Про загублений смартфон та професійну порядність на залізниці

Дівчинка й не помітила, як загубила телефон.

Львівська залізниця

Про загублений смартфон та професійну порядність на залізниці

Історії про звичайну людську порядність і небайдужість у повсякденній роботі залізничників трапляються доволі часто, проте зазвичай залишаються поза увагою загалу. Мирослав Хімейчук з Івано-Франківська подякував залізничникам, що виявили пильність, принциповість та порядність у нестандартній ситуації

Грудневого недільного ранку батьки провели 15-річного сина Ігоря та 10-річну донечку Анастасію у подорож приміським поїздом №6462 з Івано-Франківська до селища Отинія на Коломийщині, в якому мешкає бабуся. Під час поїздки Настя не помітила, як із кишені куртки на сидіння випав мобільний телефон. Згубу виявила, коли вже вийшла з поїзда. Кілька спроб зателефонувати на свій номер з братового телефона не дали результату. Настя картала себе за неуважність, і вже, схоже, змирилася із безвихіддю становища, як раптом історія набрала несподіваного повороту, розповідає Львівська залізниця.

У поїзді, що рухався далі за маршрутом, провідник Тарас Мацьків помітив як один із пасажирів підвівся, підійшов до місця, де кілька хвилин тому сиділа дівчинка, і підібрав телефон. На прохання повернути чужу річ відповів категорично, при цьому не приховував, що знайшов телефон і переконував, що за таких обставин ґаджет тепер належить йому. Провідник не знітився і викликав помічника машиніста тепловоза Коломийського моторвагонного депо Тараса Малецького.

Не залишило поза увагою вчинок залізничників і керівництво магістралі. За виялену пильність, порядність та сумлінне виконання професійних обов’язків провідника Тараса Мацьківа та помічника машиніста Тараса Малецького буде заохочено преміями.

Дієвим аргументом стало попередження про намір викликати поліцію на ст. Коршів. Зрозумівши, що справа набирає серйозних обертів, ласий до чужого пасажир відмовився від несподіваного «прибутку».

Коли гудки у слухавці братового телефона перервав спокійний і приязний голос помічника машиніста Тараса Малецького, здивуванню і радості Анастасії не було меж. У короткій розмові обговорили місце зустрічі і того ж дня в центрі Отинії залізничник повернув дівчинці її телефон.

«Уся наша сім’я висловлює щиру подяку провіднику Тарасу Мацьківу та помічнику машиніста Тарасу Малецькому за професіоналізм та людяність. За те, що в складній ситуації не залишилися осторонь чужої проблеми, а виявили порядність і принциповість», – резюмував у своєму зверненні Мирослав Хімейчук, зауваживши, що донечка досі за першої ліпшої нагоди розповідає усім друзям та знайомим історію про загублений смартфон та хороших людей, які працюють на залізниці.

Не залишило поза увагою вчинок залізничників і керівництво магістралі. За виялену пильність, порядність та сумлінне виконання професійних обов’язків провідника Тараса Мацьківа та помічника машиніста Тараса Малецького буде заохочено преміями.