Скільки держава отримала від волинян? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56
Скільки держава отримала від волинян?

2,4 мільярда гривень зі сплаченої суми ПДФО отримали місцеві бюджети Волині.

galinfo.com.ua.

Скільки держава отримала від волинян?

З легальних доходів краян у січні-листопаді 2018 року до бюджету сплачено 3,2 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб

Це на 28,2 відсотка більше проти аналогічного періоду минулого року, - інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

Майже 2,4 мільярда гривень зі сплаченої суми ПДФО отримали місцеві бюджети Волині, до держбюджету надійшло 820 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.

«Саме легалізована праця – один з найважливіших чинників фінансової та соціальної стабільності в країні», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

«Очевидно, що бюджетний усіх громад наразі значною мірою залежить  від відповідальності працедавців, котрі зобов’язані укладати трудові договори з найманими працівниками, дотримуватися визначених державою соціальних гарантій та нараховувати і сплачувати до бюджету передбачені платежі. Саме легалізована праця – один з найважливіших чинників фінансової та соціальної стабільності в країні», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що кожен працівник має гарантоване державою право отримувати легальну зарплату за виконувану роботу. Більш того, кожен працівник має право перевірити добропорядність свого працедавця щодо сплати податків з нарахованої зарплати. Для цього варто звернутися до Центру обслуговування платників із заявою про отримання довідки про суми-джерела  виплачених доходів та утриманих податків.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

Джерело: ГУ ДФС у Волинській області.