Надзвичайні діти співали караоке зі заступником очільника області - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.53
Надзвичайні діти співали караоке зі заступником очільника області

Волинь-нова

Надзвичайні діти співали караоке зі заступником очільника області

Денис П'ятигорець перейняв естафету від очільника області Олександра Савченка та взяв участь у флешмобі «Спілкуйся нарівні»

Разом із п’ятьма дітками з інвалідністю вони вирушили до караоке-залу, що в торгово-розважальному центрі «ПортCity», аби разом поспівати новорічно-різдвяних пісень. Допомогти ж у такій не зовсім легкій справі попросили Заслуженого артиста України Адама Горбатюка та відому співачку й учасницю проекту «Голос країни» Марію Хурсенко.

В цей різдвяно-новорічний період ми хотіли по максимуму підняти їм настрій і намагалися для них зробити це свято

Розпочали з усім відомої з дитинства пісні «У лісі, лісу темному». А позаяк нині – різдвяна пора, далі дітки з громадських організацій «Янголята», «Кольорова капустинка» та «Повір у себе» заспівали кілька колядок. Зокрема, «Нова радість стала», «Добрий вечір тобі», «По всьому світу стала новина» та «Небо і земля нині торжествують». Не змогли стояти осторонь і  присутні на заході журналісти. Відтак, усі разом вони теж виконали ряд пісень як українською, так і навіть англійською мовами.

– Сьогодні ми співали з надзвичайними дітьми. В цей різдвяно-новорічний період ми хотіли по максимуму підняти їм настрій і намагалися для них зробити це свято, – зауважив Денис Миколайович.

Окрім того, він зізнався, що всі дітки, які взяли участь у заході, – просто неймовірні. Тож, на завершення заходу за чудовий спів вручив їм солодкі подарунки та сертифікати від ТРЦ «Порт City». Разом із тим, Денис П’ятигорець подякував розважальному центру за те, що вони долучилися до такої гарної справи та передав естафету заступнику очільника області Сергію Кошаруку.

Джерело: Відділ інформаційної політики облдержадміністрації