На Волині обговорювали як військових забезпечити роботою - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 33.31
На Волині обговорювали як військових забезпечити роботою

Потрібно підвищити професійну конкурентоспроможність військовослужбовців

Луцький міський центр зайнятості

На Волині обговорювали як військових забезпечити роботою

а сприяння соціальних партнерів та громадських організацій у Луцькому міському центрі зайнятості проводяться заходи, спрямовані на соціально-психологічну реабілітацію та професійну самореалізацію учасників антитерористичної операції

Сьогодні 27 грудня для осіб, які брали участь у бойових діях, антитерористичних операціях в складі збройних формувань проведено засідання клубу за участі представника Західного регіонального центру перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку. Присутні дізналися про реалізацію проекту «Україна – НАТО» «Професійна перепідготовка звільнених у запас кадрових військовослужбовців Збройних Сил України і інших силових структур та сприяння їх працевлаштуванню в 2019 році». Захід проходив в рамках функціонування «Клубу учасників АТО та членів їх сімей» та Центру розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості.

Присутні дізналися про реалізацію проекту «Україна – НАТО» «Професійна перепідготовка звільнених у запас кадрових військовослужбовців Збройних Сил України і інших силових структур та сприяння їх працевлаштуванню в 2019 році».

Цей проект дає можливість безкоштовно навчатися за напрямом «Безпека бізнесу» на базі Східноєвропейського Національного Університету ім. Лесі Українки, підвищити професійну конкурентоспроможність військовослужбовців на ринку праці шляхом організації їх професійної перепідготовки за напрямками і спеціальностями, що користуються попитом у роботодавців. Хто може стати учасником проекту, які вимоги, щодо комплектування навчальних груп, які документи необхідні для зарахування до складу учасників проекту – питання, які активно обговорювали на заході.

Джерело: Луцький міський центр зайнятості