Новенька автозупинка у селі Прилісне – результат співпраці лісівників та громади - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 33.31
Новенька автозупинка у селі Прилісне – результат співпраці лісівників та громади

Людям буде комфортно очікувати на транспорт

Волинське ОУЛМГ

Новенька автозупинка у селі Прилісне – результат співпраці лісівників та громади

Окрасою села Прилісне Маневицького р-ну нещодавно стала новозбудована зупинка, яку спільними зусиллями звели державне підприємство «Городоцьке лісове господарство» та Прилісненська сільська рада

На цій зупинці завжди очікують рейсові автобуси чимало людей, адже через село проходить траса міжнародного значення. Досі люди стояли за будь-якої погоди під відкритим небом. Тож потреба назріла вже давно. А стала реальністю якраз перед новорічно-різдвяними святами. До зупинки підвели електричне освітлення, таким чином забезпечивши якомога комфортніші умови.

А це – робота щодо покращення сільської інфраструктури, допомога в облаштуванні соціально-важливих об’єктів – чи то ремонт доріг, мостів, відновлення приміщень шкіл та храмів, озеленення територій.

Приємно, що це – далеко не перший приклад дієвої співпраці місцевих лісівників та громади. Чимало планів, які були обговорені під час зустрічей сільських голів місцевих громад та директора ДП «Городоцьке лісове господарство» Віктора Данилюка, вже втілені у життя. А це – робота щодо покращення сільської інфраструктури, допомога в облаштуванні соціально-важливих об’єктів – чи то ремонт доріг, мостів, відновлення приміщень шкіл та храмів, озеленення територій. Подібні проекти плануються і надалі. Адже люди тут чудово розуміють, що покращити умови життя у рідних містечках та селах можна лише власними зусиллями.

Джерело: Прес-служба Волинського ОУЛМГ