Подумайте про тих, хто на війні.
На ринках українських міст заборонений продаж піротехнічних виробів
Про це Суспільному розповіла співробітниця Луцького відділу Держслужби з надзвичайних ситуацій Катерина Побережник.
Аби зловити порушників, на Варшавському ринку поліцейські та пожежні влаштували рейд і знайшли феєрверки.
З її слів, така заборона не зупиняє продавців. Аби зловити порушників, на Варшавському ринку поліцейські та пожежні влаштували рейд і знайшли такі вироби.
Правда, продавець запевняв, що то просто зберігаються залишки вибухової продукції з 2014 року, а не продаються. Правоохоронці склали відповідний акт про порушення.
Нагадаємо, постановою Луцької міської ради заборонено продавати й викоростовувати піротехнічні вироби. За порушення - накладається штраф від 35 до 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (595 – 1020 грн. відповідно) з конфіскацією.