Василь Слапчук – лауреат премії імені Джека Лондона - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.42 € 29.76
Василь Слапчук – лауреат премії імені Джека Лондона

Щиро вітаємо цьогорічних лауреатів високої міжнародної нагороди!

Вікіпедія

Василь Слапчук – лауреат премії імені Джека Лондона

Міжнародний Арт-центр «KLAS’SARTSCENTERSANFRANCISCO» (США, Сан-Франциско, голова міжнародного журі – Алекс Клас) оголосив переможців Міжнародної літературної премії імені Джека Лондона за 2019 рік

12 січня 1876 р. у Сан-Франциско народився Джон Ґріффіт Чейні, котрого увесь світ тепер знає, як видатного американського письменника та громадського діяча Джека Лондона. А найбільше він прославився, як автор пригодницьких романів і оповідань. Його знають, поважають та люблять діти і дорослі в усіх країнах світу. Про це інформує  Буквоїд.

Приємно, що серед нагороджених, знаних письменників із різних країн, є наші співвітчизники, і навіть, волинянин Василь Слапчук. Отже, цьогорічними лауреатами почесної відзнаки за визначну літературну діяльність, за поданням Міжнародної літературно-мистецької Академії України, стали:

Василь Слапчук (Україна);
Олег Гончаренко (Україна); 
Галимкаір Мутанов (Казахстан); 
Марсель Салімов (Російська Федерація, Башкортостан);
Богдан Сушинський (Україна).

Приємно, що серед нагороджених, знаних письменників із різних країн, є наші співвітчизники, і навіть, волинянин Василь Слапчук.

Видатного, всесвітньо відомого башкирського письменника, сатирика Марселя Салімова, справжнього друга України, відзначено, зокрема, за його оригінальну, талановиту «Книгу, якої ще ніхто не писав» («TheBookWhichHasNeverBeenWrittenBefore»), котра успішно вийшла англійською мовою у Великобританії, в Лондоні. 

Також нагороджено Міжнародну організацію «Співдружність діячів літератури та мистецтва «Глорія» (керівник – Олена Ананьєва, голова оргкомітету – Олег Дрямін; Німеччина – Україна) – за розвиток міжнародних зв’язків та літературних традицій, примноження духовного потенціалу суспільства.  

Нагадаємо, що торік лауреатами Міжнародної літературної премії імені Джека Лондона стали українці Тетяна та Сергій Дзюби – за книгу «SelecTEDPoems» (США, Нью-Йорк; англійською та українською мовами).