На Волині сказали: «Cтоп рейдерам!» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.42 € 29.76
На Волині сказали: «Cтоп рейдерам!»

Штаб оперативно реагуватиме на протиправні посягання

056

На Волині сказали: «Cтоп рейдерам!»

Для захисту аграрного бізнесу та задля протидії спробам захоплень земель та врожаю у Волинській області працює оперативний штаб

Основна мета його діяльності – захист від рейдерських захоплень земель та урожаю в регіоні, а основне завдання – оперативне реагування на протиправні посягання та майно аграріїв і землевласників.

На головній сторінці офіційного сайту Головного територіального управління юстиції у Волинській області, а також у соціальній мережі «Фейсбук» розміщено номери телефонів «гарячої лінії» оперативного штабу із зазначенням графіку та годин його роботи.

Так, мобільними групами здійснено 61 виїзд у населені пункти Волинської області, де надано правові консультації 770 громадянам.

У 2018 році було проведено 9 засідань оперативного штабу, на яких розглядались звернення виробників сільськогосподарської продукції. Потрібно зазначити, що представниками головного управління юстиції, департаменту агропромислового розвитку ОДА, Держгеокадастру було сформовано виїзні мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги, з метою надання консультацій населенню щодо захисту речових прав на землі сільськогосподарського призначення та роз’яснення антирейдерського законодавства.

Для оперативної роботи було розроблено та затверджено відповідні графіки роботи і виїздів із зазначенням дат та населених пунктів, куди здійснювались виїзди мобільних груп. Так, мобільними групами здійснено 61 виїзд у населені пункти Волинської області, де надано правові консультації 770 громадянам.