Отець Валентин Марчук: «У кожного свій шлях і своя зустріч із Богом, але традиції української коляди усіх нас об'єднують» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.42 € 29.76
Отець Валентин Марчук: «У кожного свій шлях і своя зустріч із Богом, але традиції української коляди усіх нас об'єднують»

Семінарський хор Волинської єпархії віншував із Різдвом редакцію «Волині».

Фото: Олександра ДУРМАНЕНКА.

Отець Валентин Марчук: «У кожного свій шлях і своя зустріч із Богом, але традиції української коляди усіх нас об'єднують»

Семінаристи Волинської єпархії УПЦ віншували редакцію «Волині» мелодійними колядками

«Во Вифлеємі в яслах на сіні Христос родився всім на спасіння!», «Вставайте, вставайте, браття мої милі» - дзвінкоголосо переливаються колядки у актовому залі редакції «Волині». Семінарський хор щороку поновлюється новими учасниками, але вже багато років тішить нас різдвяними піснеспівами у професійному виконанні. Цьогоріч його доповнили божественні голоси молодих отців – архідиякона Романа та архімандрита Кирила. Наче різдвяний благовіст дзвеніли їхні співи і підносили в серцях слухачів любов, добро, милосердя.

«Вставайте, вставайте, браття мої милі» - дзвікоголосо переливаються колядки.

«Вставайте, вставайте, браття мої милі».

– А кожну родину, кожен колектив в доброму настрої й злагодженості тримає лише любов, і лише вона має бути основою суспільства. Бо «По тому пізнають, що ви учні Мої, коли матимете любов між собою», - нагадав слова Христові отець Валентин Марчук.

А про давню співпрацю церкви й газети завжди весело згадував покійний митрополит Ніфонт. Публікація у «Радянській Волині» зробила йому своєрідну рекламу на початку 1980-х, назвавши «молодим модернізованим монахом». Всі їхали на нього подивитися, хоч пупулярним був атеїзм.

Семінарський хор щороку поновлюється новими учасниками, але вже багато років тішить нас різдвяними піснеспівами у професійному виконанні.

Семінарський хор вже багато років тішить нас різдвяними піснеспівами у професійному виконанні.

Кожну родину, кожен колектив в доброму настрої й злагодженості тримає лише любов, і лише вона має бути основою суспільства.

І останнім часом газета, котра висвітлює життя країни й області без цензури, часто пише про життя церкви. І тепер, у часи випробування віри кожного, газета продовжує інформувати про події у світі, нести слово правди жителям Волині, розповідає про добрі приклади для наслідування від православних священиків.

Редактор подякував отцю Валентину за ті всі соціальні проекти, якими він, як людина і як представник церкви, несе у світ добро.

Отець Валентин Марчук дякує за цікаві публікації і спільні проекти.

Отець Валентин Марчук дякує за цікаві публікації і спільні проекти.

– Час непростий для людей і для церкви, Богом суджено і священикам, і журналістам нести чесне слово у світ, бо зло лише його руйнує, - зазначив головний редактор Олександр Згоранець.

– Кожному притаманно мати свій погляд, у кожного свій шлях і своя зустріч з Богом, але традиції української коляди усіх нас об'єднують, – зазначив отець Валентин.

А наприкинці за традицією спільно гості й господарі заспівали популярну «Нова радість стала», а колядники благословили колектив редакції пісенним «Многоліттям».