У спринтерській гонці в Обергофі кращий з українців посів лише 25-те місце

Дмитро Підручний став першим, якщо не рахувати дві дюжини біатлоністів, які фінішували перед ним...

УНІАН

Дмитро Підручний двічі промахнувся на вогневих рубежах і відстав від переможця гонки на 2 хвилини і 5 секунд

В Обергофі (Німеччина) відбулася чоловіча спринтерська гонка етапу Кубка світу з біатлону, де кращим з українців став Дмитро Підручний. Наш спортсмен посів 25-те місце, повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт змагань.

Підручний двічі промахнувся на вогневих рубежах і відстав від переможця гонки на 2 хвилини і 5 секунд.

Переможцем гонки став росіянин Олександр Логінов з результатом 25 хвилин 50,9 секунди (0 промахів).

На 37-му місці завершив гонку Сергій Семенов - ті ж 2 промахи і більш суттєвого відставання по швидкості - в 2 хвилини 26,8 секунди.

В Артема Прими - 48-ме місце, 3 промахи і відставання в 2:47,2 хвилини.

А ось Руслан Ткаленко не зміг потрапити у Топ-60 і кваліфікуватися в гонку переслідування, яка відбудеться завтра, в суботу. Він посів прикре 61-ше місце з 2 промахами і 3:07,3 відставання.

У суботу відбудуться чоловіча і жіноча гонки переслідування, а в неділю - класичні естафети 4х6 км. у жінок і 4х7,5 км. у чоловіків.