І пиво п’ється, і книга читається, і бесіда гарна ведеться! - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.27 € 29.72
І пиво п’ється, і книга читається, і бесіда гарна ведеться!

Тут навіть пиво має літературний «присмак».

Читомо.

І пиво п’ється, і книга читається, і бесіда гарна ведеться!

В Індіанаполісі, столиці американського штату Індіана, уже 5 років успішно функціонує пивно-книжкова крамниця Books & Brews

Про це пише The New York Times, розповідає портал Читомо.

«Основний недолік книгарень в тому, що вони є тихим місцем, в якому люди не мають змоги спілкуватися. Коли ви заохочуєте людей гуляти навколо, у вас є книжки, настільні ігри і музика, яка вдихає життя у простір, ви створюєте основу для соціальної взаємодії», – пояснив засновник Books & Brews Джейсон Вюрфель.

Books & Brews відкрилася у березні 2014 року. Місце для людей, які «читають, п’ють і спілкуються» відразу привабило відвідувачів.

«Були ночі, коли я просто бігав у Home Depot купувати розкладні стільці, щоб люди мали де сісти», – розповів власник.

За рік Вюрфелю довелося удвічі збільшити площу книгарні. «Були ночі, коли я просто бігав у Home Depot купувати розкладні стільці, щоб люди мали де сісти», – розповів власник.

Заклад виправляє основний недолік традиційних книгарень.

У Books & Brews поряд із книжковими стелажами розташовані дерев’яні столи, столики для настільних ігр та барна стійка. За час існування пивна книжкова крамниця стала також центром культурного життя, де відбуваються різноманітні літературні заходи, музичні вечори, змагання з настільних ігр.

У крамниці продають переважно вживані книжки за єдиною ціною у 3 долари. Для дітей тут є куточок з дитячими книжками та ретро-установкою для відео-ігр.