І Вакарчук повертається в політику: «Дивитися на всі ці обличчя на білбордах навколо Києва нестерпно» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.14 € 27.85
І Вакарчук повертається в політику: «Дивитися на всі ці обличчя на білбордах навколо Києва нестерпно»

У 2007 – 2008 роках Святослав Іванович уже був народним депутатом України.

Фото «Українська правда».

І Вакарчук повертається в політику: «Дивитися на всі ці обличчя на білбордах навколо Києва нестерпно»

Щоправда, «влада як така мене не цікавить»

43-річний соліст гурту «Океан Ельзи» співак Святослав Вакарчук розповів про свої політичні амбіції і пообіцяв привести в українську політику нові обличчя. Про це він заявив 22 січня під час заходу «Реальні зміни в Україні – запорука успішного майбутнього», повідомляє «Українська правда» з посиланням на Український лондонський інститут.

«Я в ділі і ви дізнаєтеся більше найближчим часом. Я хотів би привести в українську політику якомога більше нових облич. Влада як така мене не цікавить», – в інституті стверджують, що саме так Вакарчук відповів на питання, чи буде балотуватися на виборах президента України у 2019 році.

«Те, що рухає мною в політиці, – це розчарування в зв’язку з нинішнім станом української політики. Дивитися на всі ці обличчя на білбордах навколо Києва нестерпно», – пояснив Вакарчук.

За його словами, Україні потрібні нові політичні лідери, а не революції.

«Нам потрібні нові політичні лідери. Я не вірю в революції, так як вони не забезпечують стійких рішень», – сказав співак.

«Я не вірю в революції, так як вони не забезпечують стійких рішень».

Музикант навів приклад Ірландії, яка «втратила половину свого населення після картопляного голоду, але рухалася далі і зараз має ВВП на душу населення вище, ніж у метрополії».

«Ми не повинні потрапити в пастку Путіна, поставивши питання про російську агресію на вістрі президентської кампанії. Внутрішні проблеми – боротьба з корупцією і реформа судової системи повинні бути в центрі уваги», – додав він.

Слова Вакарчука «Українській правді» прокоментувала прес-секретар музиканта Вікторія Хоменко.

«Кожен, звісно, буде інтерпретувати слова Святослава як захоче, але я не можу нічого більше сказати, крім того, що він сам сказав», – зазначила Хоменко.

За даними «Української правди», Вакарчук не збирається йти в президенти. Найімовірніше, що його мета – участь у парламентських виборах.