Курси НБУ $ 43.91 € 51.60
У Луцьку визначили кращих самбістів серед гвардійців

Найсильніші спортсмени у своїх вагових категоріях отримали медалі, подяки від організаторів та цінні подарунки

Військова частина 1141 Національної гвардії України м. Луцьк

У Луцьку визначили кращих самбістів серед гвардійців

завершилися змагання з боротьби самбо на першість Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України

У чемпіонаті, який тривав два дні на базі місцевого спорткомплексу «Динамо», взяли участь 9 команд з військових частин НГУ західного регіону. 

У перший день змагань військовослужбовці НГУ продемонстрували неабияку стійкість, витривалість та силу духу. Не менш напруженим виявився і другий день чемпіонату, адже самбісти змагалися уже за звання кращих.

«У період тренувань я відчував дуже велику підтримку від своїх товаришів по команді і командира частини. Поєдинки були дуже важкими і напруженими, але я зміг вистояти. Щоб виграти, треба постійно тренуватися і не розслаблятися ні на хвилину», - переконаний військовослужбовець ВЧ 1141 старшина Андрій Ярощук, який переміг у категорії до 100 кг.
Серед команд 1 групи перемогу здобули військовослужбовці ВЧ 3008. Друге місце – за бійцями ВЧ 4114. Спортсменам ВЧ 1241 дісталася бронза. 

У перший день змагань військовослужбовці НГУ продемонстрували неабияку стійкість, витривалість та силу духу. Не менш напруженим виявився і другий день чемпіонату, адже самбісти змагалися уже за звання кращих.

«Мене приємно вразила підготовка до змагань. Все відбулося на високому рівні: і організація, і суперники сильні та достойні. Кожен намагався показати свою силу, витримку і майстерність», - поділився враженнями від чемпіонату солдат ВЧ 3008 Леонід Гасюк.

У 2 групі призові місця розподілилися таким чином:
1 місце – ВЧ 3053
2 місце – ВЧ 3043
3 місце – ВЧ 1141.

Окрім того, найсильніші спортсмени у своїх вагових категоріях отримали медалі, подяки від організаторів та цінні подарунки від спонсорів чемпіонату.

Найсильніші борці серед команд-переможниць представлять Західне ОТО на чемпіонаті з самбо Національної гвардії України, який відбудеться у кінці лютого в Києві.

Джерело: Військова частина 1141 Національної гвардії України м. Луцьк
Telegram Channel