Трамп підписав законопроект про припинення шатдауну - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.12
Трамп підписав законопроект про припинення шатдауну

Глава Білого дому Трамп вимагає виділити майже 6 мільярдів доларів на фінансування стіни, а демократи категорично відкидають цю пропозицію.

Фото «Українська правда».

Трамп підписав законопроект про припинення шатдауну

Щоправда – на деякий час

Президент США Дональд Трамп підписав законопроект при тимчасове припинення шатдауну на 3 тижні – до 15 лютого. Переговори щодо виділення додаткових коштів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою триватимуть. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на The New York Times.

«Президент підписав документ про тимчасове припинення найдовшого в історії США шатдауну. За його словами, переговори щодо прикордонної стіни триватимуть», – зазначає видання.

Перед цим відповідний законопроект одноголосно ухвалили Сенат і Палата представників США.

Раніше Трамп заявив, що готовий до введення надзвичайного стану або повторного припинення роботи уряду, якщо республіканці і демократи не зможуть досягти угоди щодо фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

Шатдаун у США розпочався у ніч на 22 грудня 2018 року. Минулої суботи він подолав рекорд тривалості в історії Сполучених Штатів.

Рішення Трампа дозволяє Конгресу швидко передати рахунки на витрати, які президент підпише, щоб відновити роботу федеральних агентств до 15 лютого і виплатити зарплати 800 тисячам федеральних працівників, які були вимушені піти у відпустки або працювали безкоштовно протягом 35 днів.

Шатдаун у США розпочався у ніч на 22 грудня 2018 року. Минулої суботи він подолав рекорд тривалості в історії Сполучених Штатів.

Трамп вимагає виділити майже 6 мільярдів доларів на фінансування стіни, а демократи категорично відкидають цю пропозицію.