Водіїв попередили про засніжені дороги у чотирьох областях - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Водіїв попередили про засніжені дороги у чотирьох областях

У Закарпатській, Тернопільській, Львівській та Рівненській областях найбільш засніжено.

УП

Водіїв попередили про засніжені дороги у чотирьох областях

 Автодороги державного значення станом на ранок суботи, 26 січня, у більшості областей України місцями засніжені, у областях, де мжичка, місцями ожеледиця

Про це повідомляє прес-служба "Укравтодору".

"Стан покриття на автодорогах державного значення: в більшості областей місцями засніжене, у областях, де мжичка, місцями ожеледиця. Проїзд на дорогах державного значення забезпечено", - вказали у відомстві.

Сьогодні зранку опади у вигляді невеликого снігу були у Закарпатській, Тернопільській, Львівській та Рівненській областях, в південних областях мряка, на решті території без опадів. Температура повітря на більшій частині території коливається від -4 до -13°С, на півдні -4...+3°С.

Опади у вигляді невеликого снігу були у Закарпатській, Тернопільській, Львівській та Рівненській областях, в південних областях мряка, на решті території без опадів.

На перевальних ділянках доріг Закарпатської області невеликий сніг на інших перевалах без опадів. Температура повітря -2...-10°С.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 756 одиниць техніки та 1075 робітників.