У Луцьку знесуть 350 незаконних конструкцій - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
У Луцьку знесуть 350 незаконних конструкцій

Фото Муніципальної варти.

Волинь-нова

У Луцьку знесуть 350 незаконних конструкцій

Про це заявляють у Муніципальній варті

У дописі Департаменту Муніципальної варти Луцької міської ради у Фейсбуці, зокрема, йдеться:

«Департамент муніципальної варти відповідно до покладених повноважень здійснює демонтаж гаражів, сараїв, кіосків, літніх майданчиків, парканів/огорож, обмежувачів руху автотранспорту тощо на території міста Луцька, які розміщені самовільно або без належним чином оформленої дозвільної документації. На сьогоднішній день в департаменті на виконанні перебувають рішення виконавчого комітету, згідно яких демонтажу на території міста підлягають близько 350 тимчасових споруд та парканів/огорож за 70 адресами. По інших незаконних спорудах та конструкціях рішення перебувають в процесі підготовки.

 

 

Департамент муніципальної варти відповідно до покладених повноважень здійснює демонтаж гаражів, сараїв, кіосків, літніх майданчиків, парканів/огорож, обмежувачів руху автотранспорту тощо на території міста Луцька, які розміщені самовільно або без належним чином оформленої дозвільної документації.

Як показує практика вже проведених демонтажів, частина власників таких споруд та конструкцій розуміючи, що в них немає відповідного дозволу, сподіваються, що інспектор муніципальної варти до них не прийде. Інша - думає, що дозвіл для того, аби поставити, наприклад, гараж або літній майданчик не потрібен, бо ніхто цього дозволу ніколи не просив. Є і такі, які надіються, що шляхом ігнорування та уникання працівників міської ради та муніципальної варти, а також шляхом агресивної поведінки їм вдасться захистити свій сарай чи то загорожу. Разом з тим, всі ми кажемо, що хочемо жити в європейському місті.
У зв’язку з цим департамент муніципальної варти звертається до громадян, в яких в місті є гараж, сарай, кіоск, паркан тощо і при цьому немає належного дозволу на його розміщення, з метою уникнення в подальшому конфліктних ситуацій та непорозумінь, вжити заходів щодо приведення дозвільної документації у відповідність до норм чинного законодавства або провести самостійний демонтаж.
У разі виникнення запитань для отримання необхідних роз’яснень, Ви завжди можете звернутись до департаменту муніципальної варти Луцької міської ради (м. Луцьк, вул. Б. Хмельницького, 17, тел. 723227, 722861)».