На Волині сільський голова взяв хабар за ялинки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
На Волині сільський голова взяв хабар за ялинки

Сума хабара - 12 тисяч гривень.

Фото Волинської поліції.

Волинь-нова

На Волині сільський голова взяв хабар за ялинки

Сьогодні слідчі детективи головного управління Національної поліції у Волинській області за процесуального керівництва обласної прокуратури оголосили одному із сільських голів Старовижівського району про підозру в скоєнні правопорушень, передбачених ч.3 ст.368 та ч.1 ст.366 Кримінального кодексу України

 Йдеться про одержання неправомірної вигоди службовою особою та службове підроблення. Підозрюваному загрожує, зокрема, штраф від 17 тис. грн. до понад 25 тис. грн., або арешт на строк від трьох до шести місяців, чи позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років. 

 

 

Всупереч вимог законодавства, без рішення виконавчого комітету сільської ради, надав приватному підприємцю усний дозвіл на зрізування на території сільради ялинок з метою їх подальшої реалізації.

На початку січня поліцейські спільно із співробітниками Управління Служби безпеки України у Волинській області викрили  незаконну діяльність посадовця, котрий всупереч вимог законодавства, без рішення виконавчого комітету сільської ради, надав приватному підприємцю усний дозвіл на зрізування на території сільради ялинок з метою їх подальшої реалізації. Сума неправомірної вигоди за  видачу незаконного дозволу становила 12 тис. грн., котру посадовець отримував двома частинами.   

 

 Слідчі детективи поліції Волині оголосили сільському голові про підозру в скоєні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) та ч.1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального Кодексу України. Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу. Триває досудове слідство.

Сектор комунікації Волинської поліції.