Волинський нардеп долучилася до популярного флешмобу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.16
Волинський нардеп долучилася до популярного флешмобу

Ірина Констанкевич не уявляє життя без книг.

Фото із сайту Ірини Констанкевич.

Волинь-нова

Волинський нардеп долучилася до популярного флешмобу

Народний депутат України Ірина Констанкевич долучилася до популярного флешмобу у мережі Facebook

 

  Згідно з умовами флешмобу, щодня, 7 днів поспіль, викладати важливі для учасника книги. Важливі зараз чи у певний період її життя, йдеться на сайті народної обраниці. Народний депутат Ірина Констанкевич, доктор філологічних наук професор не уявляє свого життя без книг.

А я ще раз перечитала про Михайла Кравчука, який народився на Волині в селі Човниця, Луцьку гімназію закінчив з медаллю і згодом став видатним математиком.

«На продовження флешмобу. Книга, яка реально викликає фонтануюче захоплення «нашими» у світі. Це книга історій про людей, якими захоплюється світ, і вони усі мають українське коріння. Це винахідники, вчені, художники, мандрівники, економісти, архітектори.... А я ще раз перечитала про Михайла Кравчука, який народився на Волині в селі Човниця, Луцьку гімназію закінчив з медаллю і згодом став видатним математиком. Його математичні рішення були використані при створені першого комп’ютера в США. А на батьківщині його засудили як «ворога народу» до 20 років в’язниці і 5 років заслання. Така сумна, гірка наша історія ХХ століття. І разом з тим велична», - написала на своїй сторінці у мережі Facebook Ірина Констанкевич.