Під Луцьком спалили екскаватор та дві вантажівки голові ОТГ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Під Луцьком спалили екскаватор та дві вантажівки голові ОТГ

Голова ОДА розглядає варіант звернення до Президента України з вимогою командирувати на Волинь силовиків з центральних апаратів правоохоронних органів для відновлення правопорядку у Волинській області.

Фото: «Інформаційне агентство ВолиньPost».

Волинь-нова

Під Луцьком спалили екскаватор та дві вантажівки голові ОТГ

Сьогодні вночі, 30 січня 2019 року, група осіб скоїла підпал майна, яке належить родині голови Підгайцівської ОТГ Юрія Михайловича Семенюка

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова Волинської ОДА Олександр Савченко. За попередніми даними, згорів екскаватор та два автомобілі. Враховуючи обставини підпалу, є всі підстави вважати, що ця надзвичайна подія є продовженням серії підпалів та нападів на волинських активістів, які вже скоювала певна група осіб.

 У зв’язку із цим, голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко терміново перериває свою відпустку та повертається у Луцьк.

У зв’язку із цим, голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко терміново перериває свою відпустку та повертається у Луцьк. Також дано доручення зібрати нараду за участю керівників всіх силових відомств Волинської області сьогодні на 11.00 год. Зокрема, голова ОДА розглядає варіант звернення до Президента України з вимогою командирувати на Волинь силовиків з центральних апаратів правоохоронних органів для відновлення правопорядку у Волинській області.