Курси НБУ $ 41.28 € 48.39
У Запоріжжі хакер викрадав дані іноземців для пограбування електронних рахунків

Правоохоронці вилучили комп’ютерне обладнання та направили його на експретне дослідження.

Pixabay

У Запоріжжі хакер викрадав дані іноземців для пограбування електронних рахунків

Служба безпеки Укриїни викрила зловмисника, який розповсюджував шкідливе програмне забезпечення

Чоловік розробляв та використовував хакерські програми для того, щоб зламати електронні платіжні системи, криптовалютні розрахунки та системи дистанційного обслуговування клієнтів банківських установ, переважно іноземного походження. 

Хакер отримував дані користувачів та паролі завдяки використанню вірусу. 

Про це повідомила прес-служба СБУ у Facebook, передає «Еспресо».

Він отримував дані користувачів та паролі завдяки використанню вірусу. 

Через зараження віросом гаджетів зловмисник хотів отримати несанкціонований доступ до електронних рахунків користувачів для привласнення коштів.  

СБУ провела обшук у помешканні та виявила комп’ютерну техніку з встановленим шкідливим програмним забезпеченням, електронні накопичувачі інформації з даними понад тисячі користувачів, серед яких переважна більшість громадяни інших держав. 

Спецслужби заблокували доступ до трьох віддалених серверів, за допомогою яких розповсюджувалось шкідливого програмного забезпечення.

Як повідомляє СБУ, чоловік є представником закритого міжнародного форуму хакерського направлення. Він просував свої розробки та обмінювався «досвідом» з учасниками міжнародного хакерського угруповання.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Telegram Channel