На Рівненщині завершується цикл підготовки старшин, сержантів та офіцерів за стандартами НАТО - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
На Рівненщині завершується цикл підготовки старшин, сержантів та офіцерів за стандартами НАТО

На одній із ділянок полігону навчальна група відпрацьовує тактичні дії підрозділу під час прямого вогневого контакту з противником.

www.rv.gov.ua

На Рівненщині завершується цикл підготовки старшин, сержантів та офіцерів за стандартами НАТО

Загалом, на полігоні оперативного командування «Захід» підготовка українських військових за програмою «Орбітал» триває вже декілька років поспіл

Торік тут вперше проводився курс підготовки військових інструкторів Збройних Сил України. Модулі програми передбачали навчання за напрямком індивідуальної підготовки. Цього разу під керівництвом британських колег наші військові опановують тактику дій підрозділів у різних видах бою.

Ми тут, аби допомогти військовослужбовцям, а також вчитися практичному бойовому досвіду у відповідь.

Як зазначив командир групи інструкторів ЗС Великої Британії майор Саймон Лукас, навчально-матеріальна база Рівненського полігону дуже хороша - майже така, як і їхні.

«Ми тут, аби допомогти військовослужбовцям, а також вчитися практичному бойовому досвіду у відповідь. Окрім вже традиційної зброї, різних видів набоїв та імітаційних засобів в українських військових існує одне ноу-хау, яке ми обов’язково візьмемо собі на озброєння - використання в навчальних цілях пейнтбольних маркерів, які додають максимум реалістичності на умовному полі бою,– зауважив офіцер.

Вже за декілька днів учасники курсу підготовки за програмою «Орбітал» отримають атестати відповідного рівню підготовки за стандартами НАТО та зможуть передавати ці знання й навики в щоденній практиці.

Джерело: За матеріалами інформаційнї агенції МОУ, підполковника Віктора Шубца.