Очільник Волині оголосив війну «УКРОПу» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.23
Очільник Волині оголосив війну «УКРОПу»

Олександр Савченко: «Якщо треба буде, я буду «воювати» із політичною партією «УКРОП» і з тими людьми, які сьогодні під їхню дудку грають».

Фото: https://pershyj.com.

Волинь-нова

Очільник Волині оголосив війну «УКРОПу»

Голова Волинської ОДА Олександр Савченко бере на особистий контроль напади для активістів та політиків, які були на Волині з 2014 року

Багато із них він пов'язує із партією «УКРОП» та пов'язаною із ними «Вартою порядку»Про це Савченко розповів на брифінгу у середу, 30 січня, пише pershyj.com.

Він нагадав, що з 2014 року на Волині було не менше 69 підпалів автомобілів та нападів на громадських активістів. Зокрема, підпалили авто нардепа Ігоря Лапіна. За словами голови, такі напади розслідували вкрай неефективно, тому винні не притягнуті до відповідальності.

Ще одним із таких зухвалих нападів за політичною ознакою Савченко назвав підпали техніки, яка належить дружині голови Підгайцівської ОТГ Юрія Семенюка, який стався сьогодні, 30 січня. «Це рівень Чикаго 30-х років. Коли я це все почитав (інформацію про напади, – ред.), мені стало просто страшно. Із цих нападів половина відмовлено у початку розслідування, а частина просто не розслідується. Зокрема злочин - посягання на життя та майно народного депутата», - розповів Савченко.

Мовляв, місцеві посадовці можуть бути залежні та подекуди «бояться Ігоря Палиці більше, ніж центральної влади».

Також Савченко заявив – був здивований, що на «інтелігентній та екологічній Волині» ситуація із безпекою для активістів «гірше, ніж в Донецьку». Він пояснив, що до частини нападів причетні «люди, які формують обласну раду в екзилі», натякнувши на те, що голова облради Ігор Палиця здебільшого працює за кордоном. Такий стиль керіництва він назвав «бандитським» та «гопнічеським».

«Я з цим миритися не буду. Я буду захищати людей. Якщо треба буде, я буду «воювати» із політичною партією «УКРОП» і з тими людьми, які сьогодні під їхню дудку грають», – заявив він. Також Савченко нагадав про «Варту порядку», яка, за його словами, «засвітилася» у нападах на активістів та створена з ініціативи Ігоря Палиці. Савченко вважає, що у «Варти порядку» варто забрати ліцензію громадського формування та ліцензію на охоронну діяльність.

Вранці 30 січня Савченко провів нараду із очільниками правоохоронних структур та рекомендував їм активізувати розслідування. Якщо ж волинські правоохоронці працюватимуть неефективно, він обіцяє запросити силовиків із Києва. Мовляв, місцеві посадовці можуть бути залежні та подекуди «бояться Ігоря Палиці більше, ніж центральної влади».