Коболєв назвав умову, за якої «Нафтогаз» встановить лічильники споживачам - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Коболєв назвав умову, за якої «Нафтогаз» встановить лічильники споживачам

Андрій Коболєв каже, що сьогодні близько 3 мільйонів домогосподарств не мають приладів обліку споживання газу.

Фото unian.net.

Коболєв назвав умову, за якої «Нафтогаз» встановить лічильники споживачам

Одним словом – треба підписати контракт!

НАК «Нафтогаз України» готовий забезпечити домогосподарства лічильниками газу за свій рахунок за умови підписання зі споживачем контракту.

Про це повідомив на прес-конференції глава правління «Нафтобазу» Андрій Коболєв, інформує «Економічна правда».

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман 30 січня заявив, що Кабінет міністрів зобов’яже НАК «Нафтогаз України» забезпечити домогосподарства приладами обліку газу за свій рахунок.

Роздрібну вартість лічильника компанія «Нафтогаз України» оцінює в 1,2 – 1,3 тис. грн.

«Нафтобаз» підтримує цю ініціативу, але нам потрібен прямий контракт зі споживачем, з тією людиною, яка хоче поставити лічильник», – сказав він.

За словами Коболєва, відповідний договір може підписати створена в структурі групи газопостачальна компанія.

Коболєв зазначив, що оптимальним рішенням пошуку джерела коштів для цих цілей є ослаблення дивідендного навантаження на компанію. При цьому він додав, що ця програма повинна бути передбачена у фінансовому плані «Нафтобазу».

«Одного джерела недостатньо. Оскільки це відносини між облгазом і споживачем, нам потрібен контракт із будь-ким з них. З облгазом це неможливо – вони проти, зі споживачем – ми із задоволенням візьмемо цього споживача, зробимо його своїм споживачем і будемо ставити лічильники», – пояснив глава НАК.

За його оцінкою, кількість абонентів, які на сьогодні не мають приладами обліку споживання газу, становить близько 3 млн.

Роздрібну вартість лічильника компанія оцінює в 1,2 – 1,3 тис. грн.