Убивця Путін: «Росія готова захищати віруючих в Україні» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Убивця Путін: «Росія готова захищати віруючих в Україні»

А в нас ще стільки тих, хто молиться за цього ката і каже: «Путін, пріді!»

Фото «Українська правда».

Убивця Путін: «Росія готова захищати віруючих в Україні»

О, Господи!

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія залишає за собою право реагувати в разі загрози порушення права на свободу віросповідання в сусідніх країнах. Про це він сказав на заході з нагоди десятиріччя інтронізації очільника РПЦ Кирила, інформує «Українська правда».

Так, коментуючи створення в Україні автокефальної церкви, Путін знову поскаржився на нібито втручання української влади у церковні справи і додав, що в Росії подібні дії вважають «абсолютно неприпустимими».

«Ми поважали і будемо поважати незалежність церковного життя, тим більше – в сусідній суверенній країні», – сказав він.

«Тим не менш, залишаємо за собою право реагувати і робити все для захисту прав людини, в тому числі і на свободу віросповідання», – підкреслив Путін.

«Залишаємо за собою право реагувати і робити все для захисту прав людини, в тому числі і на свободу віросповідання», – підкреслив Путін.

Також він подякував Кирилу за «духовне годування» російського воїнства і заявив, що це нібито допомагає офіцерам і солдатам бути переконаним у своїй «моральній правоті».

Також Путін відзначив зусилля глави РПЦ у «зміцненні довіри» між країнами і народами і висловив сподівання, що «Російська православна церква і надалі матиме дієву миротворчу силу».