Рожищенські чиновники забезпечили свої права - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Рожищенські чиновники забезпечили свої права

Міський голова В’ячеслав Поліщук та представник від трудового колективу Людмила Кльоц.

rozhrada.gov.ua

Рожищенські чиновники забезпечили свої права

У Рожищенській міській раді уклали новий колективний договір

З метою забезпечення належного захисту соціально-трудових прав працівників Рожищенської міської ради та закінчення строку дії колективного договору,  31 січня відбулись збори трудового колективу міськради, на яких розглянули і обговорелм проект колективного договору 2019-2020 рр. Про це повідомляє Рожищенська міська рада.

Першим питанням порядку денного було обрання уповноваженого представника від трудового колективу. Одноголосно колектив міськради підтримав кандидатуру спеціаліста І категорії з питань кадрової роботи Людмилу Кльоц.

Угода містить такі основні розділи: організація праці, зміни в організації виробництва і праці, забезпечення продуктивної зайнятості. робочий час, час відпочинку, оплата праці та охорона праці й здоров'я. 

У ході обговорення проекту Угоди на 2019-2020 роки представники сторін дійшли домовленостей, визначили основні положення, проблемні питання та взяли на себе конкретні зобов’язання щодо їх вирішення. Прийняті сторонами норми, положення є обов’язковими до виконання кожною із сторін у межах наданих законодавством повноважень, діють безпосередньо і поширюються на суб’єкти господарювання міста, що перебувають у сфері дії сторін, які уклали цю Угоду.

Угода містить такі основні розділи: організація праці, зміни в організації виробництва і праці, забезпечення продуктивної зайнятості. робочий час, час відпочинку, оплата праці та охорона праці й здоров'я. Керуючись Кодексом законів про працю України, Законами України «Про колективні договори та угоди», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» детально надала роз’яснення по кожному розділу уповноважений представник від трудового колективу Людмила Кльоц.

У ході зустрічі присутні мали змогу вносити зміни та надавати ряд пропозицій. У результаті обговорення постановою зборів трудового колективу проект Колективного договору Рожищенської міської ради на 2019-2020 р.р. ухвалено з урахуванням зауважень і пропозицій, висловлених під час обговорення.