Рівняни просять владу потурбуватися про висадження квітів на вулицях міста ще з весни - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.12
Рівняни просять владу потурбуватися про висадження квітів на вулицях міста ще з весни

Чим не ідея для Рівного?

idei-dekoru.com

Рівняни просять владу потурбуватися про висадження квітів на вулицях міста ще з весни

А також не обмежуватися одними лиш чорнобривцями

Рівнянка Галина Островська зареєструвала петиція з вимогою до влади міста цьогоріч вчасно взятися за висадження квітів на вулицях Рівного:

"У 2018 році у Рівному почали висаджувати чорнобривці на Холмі Слави у середині липня, у страшну спеку, а до цього часу, що робили? Мало того, що там не прибирається територія як слід то ще й прикрасити її квітами теж ніхто не спішить. В цьому я переконалась особисто у липні 2018 року. А де ж тюльпани, нарциси, гіацинти, братики врешті-решт, які мали б передувати чорнобривцям.

Біля памятника Б. Хмельницькому петунії з чорнобривцями теж були висаджені аж у серпні. Чому???? Як так можна???

Та що там Холм Слави, який є нашою історією, життям наших дідусів та бабусь, до цього діла нема нікому, а й навіть на центральних вулицях Рівного: для прикладу кільце Відінської, Ст. Бандери (частково), клумба біля Покровського були засаджені квітами теж у липні, а цвісти почали аж у серпні. Біля памятника Б. Хмельницькому петунії з чорнобривцями теж були висаджені аж у серпні. Чому???? Як так можна???

Просимо, у період необхідного висаджування ранніх квітів задіювати таку кількість людей яка необхідна для виконання цієї роботи вчасно і в тій кількості яка потрібна. Залучати, за необхідності, до цієї роботи бюджетні організації, підприємства, установи для допомоги. Вчасно, максимум у травні, але ніяк не у серпні висаджувати  пізні квіткові рослини, для того щоб вони тішили око мешканців і гостей нашого міста якомога довше", - зазначається у петиції.  

Інвціативу вже встигли підтримати 39 осіб.